tel: 603 996 372
603 768 954
Kategorie
Novinky

O nás | rekonstrukce-koupelny

Hlavním předmětem naší činnosti je kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader. Při práci uplatňujeme zkušenosti nabité 14-ti letou praxí v tomto oboru. Snažíme se vyjít vstříc přáním zákazníka a práci odvádíme kvalitně a včas k jeho naprosté spokojenosti.
Nabízíme řešení na klíč, ale také bereme v potaz individuální návrhy řešení, jež zohledňují jedinečné estetické a praktické požadavky zákazníka.

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader, zednické, vodoinstalační a elektroinstalační práce, pokládku dlažeb, štukování, podřezávky zdiva, přípravy pro nové kuchyňské linky.

Veškeré práce provádíme sami, nepotřebujeme si najímat další řemeslníky. Naše práce je plynulá a rychlá. 

Navrhneme nejlepší řešení Vaší koupelny. Na úvodní schůzce vám ukážeme fotografie námi zrekonstruovaných koupelen, vážným zájemcům můžeme zprostředkovat osobní prohlídku koupelen našich předchozích zákazníků. 

Poradíme Vám při výběru materiálu a zařizovacích předmětů. Při jejich nákupu jsme schopni Vám zajistit výrazné slevy. Samozřejmostí je řádná smlouva o dílo s pevně určenou cenou a termínem realizace prací. Na dílo poskytujeme řádnou záruku.

K realizaci projektů používáme kvalitní produkty a výrobky prověřených značek.

Rychle a kvalitně - např. rekonstrukci bytového jádra jsme schopni provést za 10 pracovních dnů, práce jsou kompletní, zajistíme odvoz suti, dovoz materiálu atd.

Prohlídku Vaší koupelny a cenovou nabídku na její rekonstrukci provedeme zcela ZDARMA a je nezávazná.